Nazwa forum

Opis forum


#1 2008-10-15 19:46:47

magda pawlak

Moderator

3089669
Zarejestrowany: 2008-10-08
Posty: 11
Punktów :   

zajęcia nr 2 --> 15.10.2008r.

Spis literatury, która pojawiła się dzisiaj na zajęciach.

1. Pułło Andrzej "Prace magisterskie i licencjackie"

2. Lewicki C., Obodyńska E., Obodyński M. "Wybrane metody statystyczne w naukach o wychowaniu fizycznym i sporcie"

3. Puzio Alfred "Wybrane zagadnienia z metodyki pracy naukowej"- skrypt dla studentów i doktorantów

4.  Puślecki Władysław "Model pedagogicznej pracy naukowej" 

5  "Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową lub magisterską" - podręcznik

6. "Poradnik dla studentów piszących pracę licencjacką lub magisterską"



Z powyzszej literatury wyciągnęliśmy najważniejsze informacje, tj.


- wstępne etapy pracy naukowej:   * wybór i uzasadnienie problemu naukowego,
                                                   * zagadnienie TEMATU (jak i kiedy wybrać)
                                                   * wybór metod (krótki opis każdej z nich, więcej na kolejnych seminariach)
               
- dowiedzieliśmy się ważnych informacji na temat błędów językowych

- poznalismy wybrane metody statystyczne (średnia arytmetyczna, testy dla wielu średnich itd)

UWAGA!!


Jeżeli poruszyliśmy jeszcze inne tematy a tutaj one się nie poajwiły to dopiszcie!!!!     

Ostatnio edytowany przez magda pawlak (2008-10-25 20:34:29)

Offline

 

#2 2008-10-21 19:01:03

Monia_Ziarek

Moderator

Zarejestrowany: 2008-10-15
Posty: 4
Punktów :   

Re: zajęcia nr 2 --> 15.10.2008r.

helllooo Moim skromnym zdaniem ''bez wazeliny''zajecia są ciekawe i nie mam zastrzezeń co do ich formy.. Forum az bucha od tloku wypowiedzi dobrze ze jest wolne miejsce na moja:D Magda jest wzorową dyżurna--->Oddaje głos na jej kandydature na to stanowisko.. i tak w skrócie na dzis tyle:P

Offline

 

#3 2008-10-21 22:20:36

kasia brzezinska

Moderator

Zarejestrowany: 2008-10-19
Posty: 3
Punktów :   
WWW

Re: zajęcia nr 2 --> 15.10.2008r.

Witam wszystkich zainteresowanych
Na szczescie dla mnie tez sie znalazlo troche miejsca i dodam do watku moje 3 grosze.
Na poczatek chcialam zaznaczyc profesjonalne podejscie do sprawy naszego promotora (poczatkowo mialam watpliwosci co do slusznosci mojego wyboru ale teraz mam juz 100% pewnosc ze podjelam wlasciwa decyzje).
Zajecia sa ciekawe, atrakcyjne oraz umozliwiaja poglebianie naszej jakze plytkiej (jak narazie) wiedzy, a na dodatek forma przekazu jest jasna i czytelna nawet dla takich studentow jak my
Mam tylko nadzieje ze poziom zaangarzowania zarowno prowadzacego jak i nasz bedzie wzrastal

Offline

 

#4 2008-10-22 08:41:43

marcin kaniecki

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-01
Posty: 12
Punktów :   

Re: zajęcia nr 2 --> 15.10.2008r.

Witam,
ja uważam, że zajęcia są interesujące i można z nich wynieść wiele informacji uważam, że dobrym pomysłem jest to że musimy się do zajęć przygotowywać i mamy swój własny wkład w zajęcia przez co są one dużo ciekawsze dziękuje za uwagę i jak to Kasia mówiła to ja też dołożyłem kilka groszy

Offline

 

#5 2008-10-22 15:36:43

mirelka156

Moderator

Zarejestrowany: 2008-10-02
Posty: 4
Punktów :   

Re: zajęcia nr 2 --> 15.10.2008r.

Witam,
ja również uważam, że zajęcia są bardzo ciekawe i zachęcają nas do własnej aktywności.
Szczególnie spodobał mi się pomysł utworzenia tego forum, gdyż w każdej chwili będziemy mogli przypomnieć sobie z jakich źródeł korzystaliśmy do tej pory.
pozdrawiam

Offline

 

#6 2008-11-03 23:27:25

katarzyna krysztofiak

Moderator

Zarejestrowany: 2008-10-02
Posty: 5
Punktów :   

Re: zajęcia nr 2 --> 15.10.2008r.

Witam

Oczywiście każdy miał raczej wątpliwości w wyborze promotora ja tez .
Teraz uważam , że podjęłam właściwą decyzje.
Podoba mi sie zaangażowanie naszego promotora w zajęcia.
Uważam również , że zajęcia są ciekawe i mobilizują nas do pracy  i pełnego zaangażowania.
Zgodzę się z Mirelką , pomysł utworzenia forum jest świetny . 

Kolejne trzy grosze dodane Kasiu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.discordia-forum.pun.pl www.mat-inf.pun.pl www.corehoundpack.pun.pl www.benten.pun.pl www.dangerousteam.pun.pl